LNA00300530A
LNA00300530A LiConn, Inc.
LNA00300530A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 30MHz-530MHz Low Noise Amplifier
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 30MHz ~ 530MHz
Voltage - Supply: 12V
Gain: 24dB
Noise Figure: 0.8dB
P1dB: 24dBm
RF Type: LNA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30MHz-530MHz Low Noise Amplifier, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 30MHz ~ 530MHz, Voltage - Supply: 12V, Gain: 24dB, Noise Figure: 0.8dB, P1dB: 24dBm, RF Type: LNA.