Продукція > LICONN, INC. > LNA01006000A-1
LNA01006000A-1
LNA01006000A-1 LiConn, Inc.
LNA01006000A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 100MHz-6GHz Low Noise Amplifier
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 100MHz ~ 6GHz
Voltage - Supply: 5V
Gain: 14dB
Noise Figure: 1.1dB
P1dB: 15dBm
RF Type: LNA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100MHz-6GHz Low Noise Amplifier, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 100MHz ~ 6GHz, Voltage - Supply: 5V, Gain: 14dB, Noise Figure: 1.1dB, P1dB: 15dBm, RF Type: LNA.