Продукція > LICONN, INC. > LNA01006000A-4
LNA01006000A-4
LNA01006000A-4 LiConn, Inc.
LNA01006000A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 100MHz-6GHz LNA SMA M/F
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 100MHz ~ 6GHz
RF Type: LNA
Voltage - Supply: 5V
Gain: 14dB
Current - Supply: 30mA
Написати відгук
Description: 100MHz-6GHz LNA SMA M/F, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 100MHz ~ 6GHz, RF Type: LNA, Voltage - Supply: 5V, Gain: 14dB, Current - Supply: 30mA, Noise Figure: 1.1dB, P1dB: 15dBm.