LNA02004000A
LNA02004000A LiConn, Inc.
LNA02004000A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 200MHz-4GHz Low Noise Amplifier
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 200MHz ~ 4GHz
Voltage - Supply: 5V
Gain: 29dB
Noise Figure: 1.3dB
P1dB: 13dBm
RF Type: LNA
Current - Supply: 50mA
Написати відгук
Description: 200MHz-4GHz Low Noise Amplifier, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 200MHz ~ 4GHz, Voltage - Supply: 5V, Gain: 29dB, Noise Figure: 1.3dB, P1dB: 13dBm, RF Type: LNA, Current - Supply: 50mA.