LNA05004000A
LNA05004000A LiConn, Inc.
LNA05004000A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 500MHz-4GHz Low Noise Amplifier
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 500MHz ~ 4GHz
Voltage - Supply: 5V
Gain: 26dB
Noise Figure: 1.2dB
P1dB: 14dBm
Package / Case: Module, SMA Connectors
RF Type: LNA
Current - Supply: 65mA
Написати відгук
Description: 500MHz-4GHz Low Noise Amplifier, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 500MHz ~ 4GHz, Voltage - Supply: 5V, Gain: 26dB, Noise Figure: 1.2dB, P1dB: 14dBm, Package / Case: Module, SMA Connectors, RF Type: LNA, Current - Supply: 65mA.