LNA06002500A
LNA06002500A LiConn, Inc.
LNA06002500A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 600MHz-2.5GHz Low Noise Amplifie
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 600MHz ~ 2.5GHz
Voltage - Supply: 5V
Gain: 30dB
Noise Figure: 1dB
P1dB: 14dBm
Package / Case: Module, SMA Connectors
RF Type: LNA
Current - Supply: 50mA
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: 600MHz-2.5GHz Low Noise Amplifie, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 600MHz ~ 2.5GHz, Voltage - Supply: 5V, Gain: 30dB, Noise Figure: 1dB, P1dB: 14dBm, Package / Case: Module, SMA Connectors, RF Type: LNA, Current - Supply: 50mA.