LNA08001400A
LNA08001400A LiConn, Inc.
LNA08001400A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 800MHz-1.4GHz Low Noise Amplifie
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 800MHz ~ 1.4GHz
Voltage - Supply: 5V
Gain: 35dB
Noise Figure: 0.6dB
P1dB: 20dBm
Написати відгук
Description: 800MHz-1.4GHz Low Noise Amplifie, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 800MHz ~ 1.4GHz, Voltage - Supply: 5V, Gain: 35dB, Noise Figure: 0.6dB, P1dB: 20dBm.