LNA08001400B
LNA08001400B LiConn, Inc.
LNA08001400B.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 0.8GHz-1.4GHz Low Noise Amplifie
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 800MHz ~ 1.6GHz
Voltage - Supply: 12V
Gain: 35dB
Noise Figure: 0.6dB
P1dB: 20dBm
Написати відгук
Description: 0.8GHz-1.4GHz Low Noise Amplifie, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 800MHz ~ 1.6GHz, Voltage - Supply: 12V, Gain: 35dB, Noise Figure: 0.6dB, P1dB: 20dBm.