LNA09001300B
LNA09001300B LiConn, Inc.
LNA09001300B.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 900MHz-1.3GHz Low Noise Amplifie
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 900MHz ~ 1.3GHz
Voltage - Supply: 5V
Gain: 18dB
Noise Figure: 0.6dB
P1dB: 15dBm
RF Type: LNA
Current - Supply: 50mA
Написати відгук
Description: 900MHz-1.3GHz Low Noise Amplifie, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 900MHz ~ 1.3GHz, Voltage - Supply: 5V, Gain: 18dB, Noise Figure: 0.6dB, P1dB: 15dBm, RF Type: LNA, Current - Supply: 50mA.