Продукція > LICONN, INC. > LNA100012000A-1
LNA100012000A-1
LNA100012000A-1 LiConn, Inc.
LNA100012000A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 1.0 ~ 12.0 GHz Low Noise Amplifi
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 1GHz ~ 12GHz
Voltage - Supply: 5V
Gain: 13dB
P1dB: 17dBm
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0 ~ 12.0 GHz Low Noise Amplifi, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 1GHz ~ 12GHz, Voltage - Supply: 5V, Gain: 13dB, P1dB: 17dBm.