LNA12001600A
LNA12001600A LiConn, Inc.
LNA12001600A.pdf
Виробник: LiConn, Inc.
Description: 1.2GHz-1.6GHz Low Noise Amplifie
Mounting Type: Connector Mount
Frequency: 1.2GHz ~ 1.6GHz
Voltage - Supply: 12V
Gain: 33dB
Noise Figure: 0.5dB
P1dB: 7dbm
RF Type: LNA
Current - Supply: 25mA
Написати відгук
Description: 1.2GHz-1.6GHz Low Noise Amplifie, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Mounting Type: Connector Mount, Frequency: 1.2GHz ~ 1.6GHz, Voltage - Supply: 12V, Gain: 33dB, Noise Figure: 0.5dB, P1dB: 7dbm, RF Type: LNA, Current - Supply: 25mA.