Продукція > ESPE > LNF-15012
LNF-15012 ESPE
LNF-150_EN.pdf
Виробник: ESPE
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 12.5A; 220÷240VAC; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 150W
Output voltage: 12V DC
Output current: 12.5A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 180x65x32mm
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Efficiency: 91%
Power consumption without load: <350mW
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
Additional functions: PFC
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNF-15012 ESPE
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 12.5A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 150W, Output voltage: 12V DC, Output current: 12.5A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 180x65x32mm, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Efficiency: 91%, Power consumption without load: .