Продукція > HAGER > LNH000040M6A
LNH000040M6A
LNH000040M6A HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 40A; 690VAC; aM; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Current rating: 40A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: aM
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH000
Breaking capacity: 80kA
Power dissipation: 2.1W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 690VAC; aM; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Current rating: 40A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: aM, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000, Breaking capacity: 80kA, Power dissipation: 2.1W.