Продукція > HAGER > LNH00020M6
LNH00020M6
LNH00020M6 HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 20A; 690VAC; gG; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Current rating: 20A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH000
Breaking capacity: 80kA
Power dissipation: 2.6W
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 20A; 690VAC; gG; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Current rating: 20A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000, Breaking capacity: 80kA, Power dissipation: 2.6W.