Продукція > HAGER > LNH00100M6
LNH00100M6
LNH00100M6 HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 100A; 690VAC; gG; industrial; NH00
Type of fuse: fuse
Current rating: 100A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH00
Breaking capacity: 80kA
Power dissipation: 7.5W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 100A; 690VAC; gG; industrial; NH00, Type of fuse: fuse, Current rating: 100A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH00, Breaking capacity: 80kA, Power dissipation: 7.5W.