LNH0010M
LNH0010M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 10A; 500VAC; gG; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Current rating: 10A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH000
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 1.1W
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH0010M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 10A; 500VAC; gG; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Current rating: 10A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 1.1W.