LNH0025M
LNH0025M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 25A; 500VAC; gG; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gG
Power dissipation: 2.4W
Current rating: 25A
Rated voltage: 500V AC
Fuse size: NH000
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH0025M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 25A; 500VAC; gG; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gG, Power dissipation: 2.4W, Current rating: 25A, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000.