LNH0063MK
LNH0063MK HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 63A; 500VAC; gG; industrial; NH000
Type of fuse: fuse
Current rating: 63A
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 5.4W
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Технічний опис LNH0063MK HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 63A; 500VAC; gG; industrial; NH000, Type of fuse: fuse, Current rating: 63A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH000, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 5.4W.