LNH0125M
LNH0125M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 125A; 500VAC; gG; industrial; NH00
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gG
Power dissipation: 10W
Current rating: 0.125kA
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH00
на замовлення 54 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH0125M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 125A; 500VAC; gG; industrial; NH00, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gG, Power dissipation: 10W, Current rating: 0.125kA, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH00.