LNH0160M
LNH0160M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 160A; 500VAC; gG; industrial; NH00
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gG
Power dissipation: 12W
Current rating: 0.16kA
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH00
на замовлення 32 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH0160M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 160A; 500VAC; gG; industrial; NH00, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gG, Power dissipation: 12W, Current rating: 0.16kA, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH00.