Продукція > ESPE > LNH10012CV
LNH10012CV
LNH10012CV ESPE
LNH10012CV.pdf
Виробник: ESPE
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.33A; 220÷240VAC; IP20
Application: LED
Operating modes: constant voltage
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Additional functions: PFC
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -10...40°C
Body dimensions: 171x57x32mm
Power: 0.1kW
Number of outputs: 1
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 220...240V AC
Output current: 8.33A
Efficiency: 85%
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
на замовлення 16 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH10012CV ESPE
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 12VDC; 8.33A; 220÷240VAC; IP20, Application: LED, Operating modes: constant voltage, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Additional functions: PFC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Operating temperature: -10...40°C, Body dimensions: 171x57x32mm, Power: 0.1kW, Number of outputs: 1, Output voltage: 12V DC, Supply voltage: 220...240V AC, Output current: 8.33A, Efficiency: 85%, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP.