Продукція > HAGER > LNH1160M6A
LNH1160M6A
LNH1160M6A HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 160A; 690VAC; aM; industrial; NH1
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH1
Type of fuse: fuse
Power dissipation: 10.5W
Current rating: 0.16kA
Rated voltage: 690V AC
Breaking capacity: 80kA
Fuse characteristics: aM
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 160A; 690VAC; aM; industrial; NH1, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH1, Type of fuse: fuse, Power dissipation: 10.5W, Current rating: 0.16kA, Rated voltage: 690V AC, Breaking capacity: 80kA, Fuse characteristics: aM.