LNH1200M
LNH1200M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 200A; 500VAC; gG; industrial; NH1
Current rating: 200A
Power dissipation: 18W
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Type of fuse: fuse
Fuse size: NH1
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH1200M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 200A; 500VAC; gG; industrial; NH1, Current rating: 200A, Power dissipation: 18W, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse, Fuse size: NH1.