LNH1200M6
LNH1200M6 HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 200A; 690VAC; gG; industrial; NH1
Current rating: 200A
Power dissipation: 19W
Rated voltage: 690V AC
Breaking capacity: 80kA
Fuse characteristics: gG
Fuse size: NH1
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Технічний опис LNH1200M6 HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 200A; 690VAC; gG; industrial; NH1, Current rating: 200A, Power dissipation: 19W, Rated voltage: 690V AC, Breaking capacity: 80kA, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse, Fuse size: NH1.