LNH1224M
LNH1224M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 224A; 500VAC; gG; industrial; NH1
Type of fuse: fuse
Current rating: 224A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH1
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 19W
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Технічний опис LNH1224M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 224A; 500VAC; gG; industrial; NH1, Type of fuse: fuse, Current rating: 224A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH1, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 19W.