Продукція > HAGER > LNH1250M6A
LNH1250M6A
LNH1250M6A HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 250A; 690VAC; aM; industrial; NH1
Type of fuse: fuse
Current rating: 250A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: aM
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH1
Breaking capacity: 80kA
Power dissipation: 18W
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 250A; 690VAC; aM; industrial; NH1, Type of fuse: fuse, Current rating: 250A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: aM, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH1, Breaking capacity: 80kA, Power dissipation: 18W.