Продукція > HAGER > LNH20108M4T
LNH20108M4T HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 108A; 400VAC; gTr; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gTr
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH2
Power dissipation: 9.4W
Current rating: 108A
Rated voltage: 400V AC
Breaking capacity: 100kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 108A; 400VAC; gTr; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gTr, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Power dissipation: 9.4W, Current rating: 108A, Rated voltage: 400V AC, Breaking capacity: 100kA.