Продукція > HAGER > LNH20361M4T
LNH20361M4T
LNH20361M4T HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 361A; 400VAC; gTr; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gTr
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH2
Current rating: 361A
Power dissipation: 22.5W
Rated voltage: 400V AC
Breaking capacity: 100kA
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 361A; 400VAC; gTr; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gTr, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Current rating: 361A, Power dissipation: 22.5W, Rated voltage: 400V AC, Breaking capacity: 100kA.