LNH2100MK HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 100A; 500VAC; gG; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Current rating: 100A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH2
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 10.7W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH2100MK HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 100A; 500VAC; gG; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Current rating: 100A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 10.7W.