LNH2125M
LNH2125M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 125A; 500VAC; gG; industrial; NH2
Fuse size: NH2
Power dissipation: 12.2W
Rated voltage: 500V AC
Current rating: 0.125kA
Breaking capacity: 120kA
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Type of fuse: fuse
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH2125M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 125A; 500VAC; gG; industrial; NH2, Fuse size: NH2, Power dissipation: 12.2W, Rated voltage: 500V AC, Current rating: 0.125kA, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse.