Продукція > HAGER > LNH2160M6A
LNH2160M6A
LNH2160M6A HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 160A; 690VAC; aM; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Power dissipation: 9.8W
Current rating: 0.16kA
Rated voltage: 690V AC
Breaking capacity: 80kA
Fuse characteristics: aM
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 160A; 690VAC; aM; industrial; NH2, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Type of fuse: fuse, Power dissipation: 9.8W, Current rating: 0.16kA, Rated voltage: 690V AC, Breaking capacity: 80kA, Fuse characteristics: aM.