LNH2200M
LNH2200M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 200A; 500VAC; gG; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Fuse size: NH2
Power dissipation: 18.5W
Current rating: 200A
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH2200M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 200A; 500VAC; gG; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Fuse size: NH2, Power dissipation: 18.5W, Current rating: 200A, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial.