Продукція > HAGER > LNH2200M6A
LNH2200M6A
LNH2200M6A HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 200A; 690VAC; aM; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Fuse size: NH2
Power dissipation: 12.5W
Current rating: 200A
Rated voltage: 690V AC
Breaking capacity: 80kA
Fuse characteristics: aM
Kind of fuse: industrial
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 200A; 690VAC; aM; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Fuse size: NH2, Power dissipation: 12.5W, Current rating: 200A, Rated voltage: 690V AC, Breaking capacity: 80kA, Fuse characteristics: aM, Kind of fuse: industrial.