LNH2224M
LNH2224M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 224A; 500VAC; gG; industrial; NH2
Fuse size: NH2
Current rating: 224A
Power dissipation: 19.2W
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Технічний опис LNH2224M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 224A; 500VAC; gG; industrial; NH2, Kind of fuse: industrial, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gG, Fuse size: NH2, Current rating: 224A, Power dissipation: 19.2W, Rated voltage: 500V AC, Breaking capacity: 120kA.