LNH2250MK
LNH2250MK HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 250A; 500VAC; gG; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Current rating: 250A
Rated voltage: 500V AC
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 20.6W
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Технічний опис LNH2250MK HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 250A; 500VAC; gG; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Current rating: 250A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 20.6W.