LNH2315M
LNH2315M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 315A; 500VAC; gG; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Current rating: 315A
Rated voltage: 500V AC
Fuse size: NH2
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 31W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH2315M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 315A; 500VAC; gG; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Current rating: 315A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 31W.