LNH2315M6 HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 315A; 690VAC; gG; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Current rating: 315A
Rated voltage: 690V AC
Fuse size: NH2
Breaking capacity: 80kA
Power dissipation: 27W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH2315M6 HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 315A; 690VAC; gG; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Current rating: 315A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Breaking capacity: 80kA, Power dissipation: 27W.