LNH2355M
LNH2355M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 355A; 500VAC; gG; industrial; NH2
Type of fuse: fuse
Current rating: 355A
Rated voltage: 500V AC
Fuse size: NH2
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 31.5W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH2355M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 355A; 500VAC; gG; industrial; NH2, Type of fuse: fuse, Current rating: 355A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH2, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 31.5W.