Продукція > HAGER > LNH30231M4T
LNH30231M4T HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 231A; 400VAC; gTr; industrial; NH3
Type of fuse: fuse
Fuse characteristics: gTr
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH3
Current rating: 231A
Power dissipation: 18W
Rated voltage: 400V AC
Breaking capacity: 100kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 231A; 400VAC; gTr; industrial; NH3, Type of fuse: fuse, Fuse characteristics: gTr, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH3, Current rating: 231A, Power dissipation: 18W, Rated voltage: 400V AC, Breaking capacity: 100kA.