LNH3300M
LNH3300M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 300A; 500VAC; gG; industrial; NH3C
Type of fuse: fuse
Current rating: 300A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH3C
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 29W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH3300M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 300A; 500VAC; gG; industrial; NH3C, Type of fuse: fuse, Current rating: 300A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH3C, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 29W.