LNH3315M6
LNH3315M6 HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 315A; 690VAC; gG; industrial; NH3
Type of fuse: fuse
Current rating: 315A
Rated voltage: 690V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH3
Breaking capacity: 80kA
Power dissipation: 25W
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Технічний опис LNH3315M6 HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 315A; 690VAC; gG; industrial; NH3, Type of fuse: fuse, Current rating: 315A, Rated voltage: 690V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH3, Breaking capacity: 80kA, Power dissipation: 25W.