LNH3425MK
LNH3425MK HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 425A; 500VAC; gG; industrial; NH3
Type of fuse: fuse
Current rating: 425A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH3
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 34W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH3425MK HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 425A; 500VAC; gG; industrial; NH3, Type of fuse: fuse, Current rating: 425A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH3, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 34W.