LNH40630M
LNH40630M HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 630A; 500VAC; gG; industrial; NH4a
Type of fuse: fuse
Current rating: 630A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH4a
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 53W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LNH40630M HAGER
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 630A; 500VAC; gG; industrial; NH4a, Type of fuse: fuse, Current rating: 630A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH4a, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 53W.