Продукція > HAGER > LNH40800SM
LNH40800SM
LNH40800SM HAGER
Виробник: HAGER
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 800A; 500VAC; gG; industrial; NH4
Type of fuse: fuse
Current rating: 800A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH4
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 62W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 800A; 500VAC; gG; industrial; NH4, Type of fuse: fuse, Current rating: 800A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH4, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 62W.