LNJ024X4ARA
LNJ024X4ARA Panasonic Electronic Components
LNJ024X4ARA%20Spec.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: LED WHITE 3528 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-PLCC
Color: White
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 240mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Current - Test: 10mA
Height (Max): 2.10mm
Supplier Device Package: 3528
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE 3528 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-PLCC, Color: White, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 240mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Current - Test: 10mA, Height (Max): 2.10mm, Supplier Device Package: 3528, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.