Продукція > NICHICON > LNX2L562MSEJBB
LNX2L562MSEJBB
LNX2L562MSEJBB NICHICON
Виробник: NICHICON
Category: Screw terminal and others el. capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; 5600uF; 550VDC; Leads: screw; 5000h; LNX
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 5.6mF
Operating voltage: 550V DC
Service life: 5000h
Operating temperature: max. 85°C
Manufacturer series: LNX
Height: 190mm
Diameter: 90mm
Leads: screw
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Screw terminal and others el. capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; 5600uF; 550VDC; Leads: screw; 5000h; LNX, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 5.6mF, Operating voltage: 550V DC, Service life: 5000h, Operating temperature: max. 85°C, Manufacturer series: LNX, Height: 190mm, Diameter: 90mm, Leads: screw.