LO10-13B12
LO10-13B12 Mornsun America, LLC
LO10-13B12.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 11W
Power (Watts): 11W
Features: Universal Input
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.36" L x 1.65" W x 0.64" H (60.0mm x 42.0mm x 16.3mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Efficiency: 81%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 900 mA
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 11W, Power (Watts): 11W, Features: Universal Input, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.36" L x 1.65" W x 0.64" H (60.0mm x 42.0mm x 16.3mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Efficiency: 81%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 900 mA.