LO10-24B12K Mornsun America, LLC
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTER 1 OUT
Features: Universal Input
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 3.15" L x 1.57" W x 1.18" H (80.0mm x 40.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 30 ~ 280 VAC, 30 ~ 400 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 550mA
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 6.6 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTER 1 OUT, Features: Universal Input, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 3.15" L x 1.57" W x 1.18" H (80.0mm x 40.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 30 ~ 280 VAC, 30 ~ 400 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 550mA, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 6.6 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.