LO120-20B54MU
LO120-20B54MU Mornsun America, LLC
LO120-20B54MU.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 54V 84W
Power (Watts): 84W (120W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Tray
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, EN
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 54V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 2.22 A
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 54V 84W, Power (Watts): 84W (120W Forced Air), Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Tray, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, EN, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 54V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 2.22 A.