LO15-10B24
LO15-10B24 Mornsun America, LLC
LO15-10B24.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 24V 15W
Packaging: Tray
Power (Watts): 15W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 2.50" L x 1.80" W x 0.75" H (63.5mm x 45.7mm x 19.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 82%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 625 mA
на замовлення 524 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 15W, Packaging: Tray, Power (Watts): 15W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 2.50" L x 1.80" W x 0.75" H (63.5mm x 45.7mm x 19.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 82%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 625 mA.